Studio ANATTA – kto nas poleca?


W branży reklamowo-poligraficznej, projektowej i wydawniczej posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Od wielu lat współpracujemy z wydawnictwem Księgarnia Akademicka. Przez kilka lat świadczyliśmy usługi dla Urzędu Miasta Krakowa. Regularnie projektujemy i dostarczamy artykuły reklamowe kilkudziesięciu firmom w całej Polsce. Współpracujemy z kilkoma agencjami reklamowymi w Polsce i w Europie. Świadczymy usługi DTP i wydawnicze dla kilku instytucji naukowych, m.in. dla Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapewnialiśmy obsługę reklamowo-promocyjną konferencji naukowych i imprez sportowych.

* * *

Ze Studiem ANATTA współpracujemy już od wielu lat. W tym czasie zleciliśmy im (i zlecamy nadal) opracowanie layoutu oraz skład i łamanie tekstu łącznie już ponad 100 książek i czasopism. Zamawialiśmy także projekty okładek oraz materiały reklamowe i konferencyjne. Działają solidnie i terminowo. Można na nich polegać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i polecamy tę firmę!

Adam Lejczak
prezes Księgarnia Akademicka sp. z o.o.

* * *

Chciałbym również bardzo serdecznie podziękować Beacie oraz Tomaszowi [ze Studia ANATTA] za ogromną dozę pomocy w powstaniu tej książki. Za waszą cierpliwość, za wasz entuzjazm, za wasz profesjonalizm. Bez was jeszcze długo nie powstałaby „Moja droga do wolności finansowej”.

Sławek Muturi
prezes Mzuri sp. z o.o. – lidera zarządzania najmem mieszkań w Polsce,
założyciel i prezes Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem „Mieszkanicznik”,
autor bloga Fridomia.pl oraz kilku książek o inwestowaniu w mieszkania na wynajem

* * *

Jest mi niezmiernie miło polecić Studio ANATTA [...] Fundacja Filmowa Wonderwoods, jak też autorzy, byli bardzo zadowoleni ze współpracy ze Studiem ANATTA, dzięki czemu projekt mógł być realizowany bezproblemowo i sprawnie, w sposób wysoce profesjonalny. Wysokie kompetencje Studia ANATTA, sprawna organizacja pracy oraz otwartość na potrzeby Fundacji Filmowej Wonderwoods, jak również poświęcenie i zaangażowanie w projekt, pozwoliły ukończyć go na spodziewanym, wysokim poziomie. Dodatkowo uprzejmość, wysoka kultura osobista oraz umiejętność komunikacji interpersonalnej pracowników Studia ANATTA uczyniły tę współpracę bardzo przyjemną.

Piotr Jagodziński
prezes Fundacji Filmowej Wonderwoods,
producent filmowy, tłumacz i wydawca

* * *

Z usług Studia ANATTA w zakresie projektu i druku materiałów reklamowych korzystamy regularnie. Projekty graficzne są zawsze idealnie dopracowane, dostarczone artykuły reklamowe są bardzo dobrej jakości i – co naprawdę rzadkie w tej branży, jak wynika z naszych wcześniejszych doświadczeń – zlecenia zawsze są realizowane na czas.

Marcin Dudek
prezes Klubu Sportowego „Grappling” Kraków,
właściciel MDsport – sklepów marek Under Armour i Vibram Fivefingers

* * *

Ze Studiem ANATTA współpracowałem przy wydaniu czterech książek. Wszystkie zostały przetłumaczone z języka angielskiego i miejscami solidnie trąciły angielską składnią i kalkami językowymi. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony z efektu końcowego – stworzenia tekstu, który nareszcie świetnie się czytało po polsku.

Michał Balik
wydawca, prezes Fundacji Przyjaciele Buddyzmu